Breitling

oldukça komik bir hikaye ne kadar iyi anlatmak Breitling replika saat da

sadece yüksek performans, güvenilir teknik saat işçiliği bağlılıklarını sayesinde, marka kolayca havacılık, spor, bilim ve sanayi gibi zorlu alanlar, dikkatini ve övgü kazandı. Bazı replika saat bu dünya tasarımının bir aracılığıyla dışarı, marka adı ile dayanıklılık ve diğerleri yoluyla başkalarını öne eğilimindedir. Breitling açısından, ikinci gruba gelmelidir.
Son zamanlarda, üniversiteden eski bir dostum kendini daha iyi izlemek, onun Bentley Continental gt daha ne gider nedeniyle, Breitling satın? Evet, arkadaşım charles oldukça zengin olduğunu. o böyle bir sınırlı sayıda olduğunu ve böylece gerçeği ilişkin, onun roman kazanıyor ile çok palavra oldu. Bu durumda, onunla alay yapmak için, ben gelemez kendim için Breitling replika emretti.
her şeyden önce, sana bir şaka yıllarda yapılan en iyi rezervlerinin biri olduğu ortaya çıktı olarak başlayan şey aslında, söyleyeyim. Her zaman farklı ve benzersiz olmak isteyen kişinin bu tür iseniz, bu baskı izle replika kesinlikle yazdığınız olacaktır. Ben ödünç veya charles nedeniyle hepimiz bundan nasıl düşkün ve gururlu aşina olduğu için, seyretmek çaldı eğer tüm ortak tanıdıklar bana sordular. Ben sadece Breitling replika izlemek var onlara söyledim, onlar sadece inanmıyorum. Bu kesinlikle bulmak zor bir saat yapmak ve bir daha da zor kesinlikle etkileyici bir fiyat etiketine sahip olacak gibi satın almak için izleyecekler şüphe yoktur. ve ne bu konuda Charles yaptı. o bütün çocuklar Ben sadece birkaç yüz dolar ödenen bir şey için oldukça servet ödeyerek onu alaycı, Buhar.
Bu hikayenin sonunda, biz o güldü ve bunları karşılaştırmak amacıyla, bizim saat diğer yanına koydu. ilk başta, biz onları karıştırılır ve bir masanın üzerine koydu. Bana doğruyu diyelim, yanlış onları tahmin etmek biraz zaman aldı. Göründüğü ve son derece sağlam bir yapıya ve gül altın daha sormak paslanmaz çelik kasa bitmiş olamaz, güzel ve ağır.
sonunda, charles o bilir, o ne yaptım aynı yapacağını söyledi. ve o bile benim yineleme için beni tebrik etti. O zamandan beri, ben Breitling kopya satın sadece charles gibi, size uygun olsa bile, gerçek biri için bir servet harcamadan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.