replika bell & Ross

replika bell & Ross tarafından yayımlanan son çan ve Ross GT eski saat

Bu yeni replika saat ile çan & Ross uzağa havacılık dünyasından zaman alır. çan & Ross GT replika saat 1970’lerde, yaratıcılık, yenilik ve özgürlük olağanüstü dönemin sürücüleri yarış arenasında keşfetmek. Yeni saat dikkatle zaman ve hız hesaplayarak adanmış aletleri tasarlanmıştır.
sayaçları Büyük swiss izle yapım geleneğinde gerçekleştirdikleri snailed guilloche çalışmalarına olağanüstü bitirir sayesinde vurgulayın. BR01 gibi, uçak enstrümantasyon esinlenerek markanın sembolik model, devir sayaçları ve pano enstrümanları Vintage çan replika bell & Ross GT arama ipuçları grafik tasarım klasik 1970’lerde arabaların içinde bulundu. kesme, fotoğraf-Işıklı, (saat ve dakika için) metalik eller aynı zamanda mükemmel okunabilirlik sunan bu aynı kontrast oynamak. Bu fonksiyonel referans kadranı aydınlatmak iki cesur renkler tersine vurgulanmaktadır. Zifiri kadran yardımcı sayaçları ve aplike endeksleri çelik rengine bir tezat sağlar.
Askeri özelliklere: bell & Ross tasarım dokümanının ilk ayağı itibaren okunabilirlik, işlevsellik, doğruluk ve dayanıklılık onların titiz standartlarını almak izler. İkinci ayak ilham kendi kaynağına sadık kalarak, özgün ve profesyonel hem de modeller geliştirmek için yeniden yorumlanıyor üslup ve toplumsal kodlar ile oluşturulmuştur.
görebileceğiniz gibi bu iki kopya çan ve Ross GT modelleri mükemmel vintage tasarım fikri ve sürücü saat yarış 1970’lerin ruhunu gösterir. Dönemin teknik kriterlere atıfta bulunarak, bir neo-retro, bir görünüme -with Bu son derece dengeli araçlar saten yüzeyli çelik sade, modern tasarımı ile 42 mm durumda yerleştirilmiştir.
yetmişli ruhu daha da çarpıcı bir dokunuş sağlayan şık saten çelik bezel ile takviye edilmiştir. Ben yalnız hareket etrafında bitirme 5-6 çeşitli az saymak. hareketi etrafında her yüzey köprüleri, rotor ve kasanın tüm çeşitli çizgiler için dişliler etrafında şemse gelen, tamamlandı. Üç-El sürümü 60 dakikalık geçişleri ile bu zarif çerçeve kısa süreler ölçümünü öncelik ve hemen okunacak performans ve hız sağlayan, kronograf sürümü bir terazi gözü gösterir. güvenilirlik ve dayanıklılık, saat suya dayanıklı 100 metreye kadar olan Vintage çan ve Ross GT ünlü, iki swiss kendinden kurmalı otomatik hareketler tarafından desteklenmektedir.
Hızlı şeritte hayat yaşamak istiyorum beyler sürücüler için, yetmişli geri nostaljik bir bakışla tasarlanmış iki kopya saat. yarış sürücüsü replika zamansız bir tasarım saat, bu iki model alcantara yapılmış siyah, mikro-delikli kayış ile eşleştirilmiş; 1970’lerde araba döşeme kullanılan özel süet benzeri dokunuş ile. dikişli deri doğrultusunda niyeti ve imzalı, saten mamul çelik katlanır toka ile donatılmış olan, Vintage çan ve Ross GT saatde askıları ultra-şık bir görünüm için konfor ve esneklik ile sağlamlığı birleştirir.