replika Rolex GMT Master II BLNR üzerinde gözden

Şimdi, genellikle web sitesi güncelleme – ve o üç kelime güncelleme – haber durumunu kırma anlamına gelmez. Bu web sitesi Rolex ve ancak güncelleme her şeyi değiştiriyor gizemli bir teaser, olduğunu.
Ancak, 1950’li yıllarda özellikle eksik GMT Master kuruluşundan beri erişilebilir olmuştu iki renkli çerçeveler vardı (pepsi mavi / kırmızı ve kok kırmızı / siyah düşünüyorum). Diğer tüm yararları ve başarıları dışında, yeni seramik çerçeve görünüşte sadece bu yüzden tüm siyah çerçeve GMT’ler (kenara bazı çok eklektik kıymetli taş modellerinden) senin sadece seçenek vardı bir renkte oluşturulabilir.
basel 2013, hızlı ileri bazı saat bu dünya tasarımının bir aracılığıyla dışarı, marka adı ile dayanıklılık ve diğerleri yoluyla başkalarını öne eğilimindedir. mavi ve siyah iki ayrı renk, dünyanın ilk tek parça seramik çerçevenin: replika ile ilgili detaylar son derece düşük fiyat dışındaki orijinal saatin ayırt etmek başka bir şey temelde olduğunu çok hassastır. Pilotun gece ve gündüz replika saat geri mavi oldu, ancak, hiç kimse geri siyah olmasını bekliyordum. Ben ve gmt ile benim ilk birkaç gün boyunca bir yılın yarısından fazlasını yeni GMT Master II BLNR (bleu-noir) giyen oldum, ben sadece benim güvenilir Datejust konfor benzerliği inanamıyorum. Hiçbir şey önceki yılın büyük spor olmuştu 36mm klasik olarak rahat olabilir hiç aklıma gelmemişti. Ya da, daha güçlü bir şey ve çok manlier istersiniz? Bu model, çünkü enerjik erkekler için gerçekten ideal sportif tarzı kesinlikle bir seçimdir.replika rolex
çerçeve
Çerçevenin ilişkin, ben replika saat oldukça yüksek teknoloji parçası olduğunu söyleyebilirim. Bu çerçeve nasıl görünüyor bunun açısından karmaşık bir bileşenidir çünkü ancak bu anlamda, elma İzle yüksek teknoloji bir anlamda, ancak farklı aydınlatma bağlı değil. Patentli cerachrom mavi yarım çerçeve bir paragraf kendisi değer (Rolex olmak Rolex, kendi özel seramik yapılan). Bu devam eden bir çoklu kişilik şey vardır. Hala lacivert o renk hatırlıyorum. Eğer güneş ışığı altında doğrudan gördüğünüzde, ondan daha parlak bir şey yok. Nötr oda aydınlatma siyaha neredeyse geçişler mavi ve koyu ayarlarında daha mat olduğunu.
karartılmış ve aksi kalıplı Rolex gelişen bir satış sonrası sanayi vardır. O düz mavi seviyorum ve gelecekte özel bir saat olma potansiyeline sahip hissediyorum. Bu seyretmek tüm hayranları için her şey olmayabilir iken ve bu büyük bir başarı ve replika Rolex devam eden teknik yeterlilik net bir gösteri için uygun bir haraç var.
elma gibi neredeyse kadar dedikodu ve söylenti üreten – kenara en yüksek kalitede saat yapmaktan Rolex, alay pazarlama kralları bulunmaktadır. o Rolex onları renkli saat davaları üretmesine olanak sağlayan bir harika yeni bir madde ile gelip başarmış olması mümkün mü? belki metal alaşımından çeşit? Hatta renkli seramik durum. Bu şaşırtıcı hilkat garibesi olacaktır.