Hublot replika saat

Bruce Lee 75 yıl dönümü anma sergisi görüntüler replika Hublot ruhu

Bruce Lee 75 yıl dönümü anma sergisi ve bruce lee için Big Bang sınırlı sayıda ruhu doğu ve batı arasındaki füzyon temsil etmek ile, Never ölür 28 Kasım 2015 yılında, Hublot replika efsane tasarımında katılmak için bruce lee temeli davet niyet dövüş sanatçısı ve onun seçkin felsefesi ile bruce Lee anısına.
20. yüzyıl ve tüm zamanların en güçlü dövüş sanatçılarından birinin simgesi, Bruce Lee’nin hayatı füzyonu sanatını temsil ediyor. Jeet Kune o farklı dövüş sanatı stilleri geleneksel sınırlarını kırdı ve yeni bir ruh yarattı ve onun kişisel dövüş sanatları felsefe inşa yapmak. doğu-batı kültür füzyon. Bruce Lee vakıf el ele vererek, Hublot bir anma sergisi kurmuştur ve bir çağın, sonsuz bir efsane öncüsü bir haraç olarak bir kopya izlemek yarattı. ricardo guadalupe, CEO, Hublot
Aynı zamanda, 29 Kasım kadar 23 Kasım gelen halka açık hong Kong ve – Bir yönüyle, sergi liman kenti geçidi çarşı gerçekleştirildi.
kayış doğal kauçuk üzerine dikilir timsah derisi siyah ve altın Bruce Lee’nin favori renklerini yansıtır. benim diğer replika saat karşılaştırıldığında, hafif ve koymak için beni son derece rahat hale getirir bileğine kesin bir dille oturur. sarı ve siyah: film ve Bruce Lee hazineleri başlıklı retrospektif, tema Bruce Lee’nin ikonik renklerini yansıtır. büyük usta onun siluetini hatırlatarak onun tang tarzı kung fu ceket dahil, gösteri vakıf tarafından sunulan Bruce Lee’nin ikonik parçalarından beş takım özellikli, başlangıçta başlıklı ejderha script Way Bruce Lee’nin kişisel orijinal bir kopya, ejderha girin ve komut yanı sıra orijinal başlıkları yansıtmaktadır. sahne arıza ve eskizler, el yazısı ve bruce lee tarafından çizilmiş ile ölüm komut kapağının oyun, onun pagoda vizyonunu ve yeşil hornet Kato yaşam maskesi kopyasını gösteren de var.
Hublot ‘ayna bruce lee’, Bruce Lee’nin klasik kung fu dövüş duruşları içeren bir silindirik cam fotoğraf çerçevesi Yenilikçi. İlk bakışta, ben şüpheci camdan bu modeli gördüm. ama şimdi izlemek tutun ve bunu denemek için bir şans yaşadım, ben bu mevcut bu tarz en iyi kayış olduğunu aslında eminim. Bir kronometre üreticisi gibi bir çok şey ve bir high-end özel replika saat üreticisi için popülerlik övgüye değer miktarda kazanmıştır büyüleyici bir şirkettir.
izlemek hUb4700, 50 saatlik güç rezervi ile otomatik sarma iskeletize hareketi tarafından desteklenmektedir. tarih vitrin 4:30 olan ve kronograf 6 saat, 9 saat 3 saat dakika ve saat saniye görüntüler. vakıf tarafından seçilen Bruce Lee en iyi temsil eden klasik fotoğraf da bir gösterge oldu.
Bruce Lee 75 yıldönümü için The Big Bang sınırlı sayıda ruhu Bruce Lee’nin masasının üzerine ejderha deseni esinlenerek, bu haraç dövüş sanatları efsanesi ruhunu ve Hublot replika saat saf DNA sahiptir. 75 adet, tüm siyah microblasted seramik bir tonneau davası özellikleri – başka ne – bir sınırlı sayıda.