Rolex replika saat

Rolex replika saat ile onun hikayesi hakkında LI NA Röportaj

1950 ve 60’lı yıllarda, Avustralyalı tenis bugün de güçlü olmayabilir, ancak günümüze kadar, melbourne Avustralya Açık tenis severler için yerel spor takviminde en değerli yıllık etkinliklerinden biri onun konumunu korumak. Son 30 yılda, gerçeği nedeniyle yurtdışı şampiyon işe ve onları bize bir gelenek haline haline verme, pek çok ulusal şampiyonların olmadı ki.Rolex replika saat
Marat Safin (Rusya), Stefan Edberg (isveç), Andre Agassi (Abd), ‘bizim’ Kim Clijsters (Belçika) ve Marcos Baghdatis (Kıbrıs) da dahil olmak üzere, tüm bu denizaşırı işe alındı ​​ünlü şampiyonları. Bu genişletilmiş avustralya ailede bir yer bulmuştur başka bir oyuncu li Na, kitlesel popüler 2014 Avustralya Açık şampiyonu. o kadar ki, 2014 yılı sonunda emekli rağmen, li geri melbourne Avustralya Açık turnuva ve uzun süredir sponsoru hem de Rolex konuğu olarak olduğunu söyledi.
Sadece lüks bir görüntü yansıtmak için bir Rolex kopya spor yanlış bir şey kesinlikle yoktur, prim ödeme gelemez insanlar orijinalleri ile aynı kesin bir şey yok. onlar emekli sonra, bu ilişkiyi koparmaya ve bir sonraki büyük şey bulmak için zamanı geldi. Bununla birlikte, Rolex gelince, farklıdır. Onun replika Rolex her zaman görülebilir izlemek izin sol Manşeti kısa onun gömlek birkaç santim terzilik ünlü Jackie Stewart, son yine bir gurur Rolex testimonee 1973 yılında bir formül 1 arabayı, henüz ( Rolex büyükelçileri resmi adı) bugün. Benzer şekilde, Jack Nicklaus 1986 yılında son büyük şampiyonluğunu kazandı, ama Rolex ailesinin merkezi parçası olarak kalır.
avustralya Açık tenis sonra hayat hakkında konuşmak sırasında, biz li Na, Rolex testimonee ve ilk çince grand slam finalisti ve kazananı, replika saat tanışma fırsatı buldum ve çok şanslı olduğunu onun koçu oldu adam ile yakın gelecekte savaşta yanı sıra Rolex replika saat onu son bir hediye üzerine kocası, Jiang shan. li ünlü onun maç sonrası görüşmeler birinde onu söz sonra, kocası da bir dereceye kadar Avustralyalı Açık tanıdık bir fikstür olduğunu.